Wi-Fi Dağıtıcı (access point) Modelleri Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız!

  • UBNT UNİFİ WİRELESS ACCESS POİNT ÜRÜNLERİ.


Ubnt UniFi  AP AC PRO

802.11ac Uzun Mesafe Access Point
Ubnt UniFi  ®  AP SHD

Özel Güvenlik ile 802.11ac Access point

Ubnt UniFi   AP AC Lite


802.11ac Çift Telsiz Erişim Noktası

Ubnt UniFi  AP AC LR


802.11ac Uzun Mesafe Access Point

Ubnt UniFi  AP HD


802.11ac  Kurumsal Wi-Fi Access Point
UniFi ® Mesh Anteni
Ubnt UniFi ® Mesh Anteni

UAP-AC-M için Yönlü Çift Bantlı Anten.
Ubnt UniFi ® AP AC EDU

802.11ac Dual-Radio AP ile Seslendirme Sistemi.

Ubnt UniFi ® WiFi BaseStation XG


Dünyanın En Yüksek Kapasiteli Wi-Fi AP

Ubnt UniFi ® nanoHD


4×4 MU-MIMO 802.11ac Dalga 2 Erişim Noktası

Ubnt UniFi ® Mesh


Tak ve Kullan Mesh Teknolojisi ile 802.11AC Kapalı / Açık Wi-Fi Erişim Noktaları

Ubnt UniFi ® AP XG


Dünyanın En Yüksek Kapasiteli WiFi AP’si

Ubnt Unifi Ac İn-Wall


Duvar İçi 802.11ac Wi-Fi Erişim Noktası

WiFi Dağıtıcı (Access Point) Önerisi

Kablosuz modeminize bağlanmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sürekli kopuyor ya da 1-2 çubuk gibi zayıf sinyaller mi alıyorsunuz? Dizüstü bilgisayarınızdan vazgeçmeden ya da neredeyse modası geçmiş kablolu bağlantıya dönmeden önce makalemizi okumalısınız.

WiFi Dağıtıcı Nerede Kullanılır?

Evinizde bulunan kablosuz modem size ihtiyacınız olan internet erişimini sağlıyor olabilir. Fakat hepimizin yaşadığı ortak bir sorun var. İnternet açıkken başka bir odaya geçtiğimizde izlediğimiz video donabilir veya bağlantı kesilebilir. WiFi dağıtıcı (UBNT Access Point) bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Ubnt Networks, Bu Proje Safir Teknoloji A.Ş. Aittir.

Wi-Fi dağıtıcı genel adı ile (Access point). Wifi dağıtıcı birden fazla bilgisayarı mobil cihazı akıllı telefonları kısaca internete erişebilen tüm cihazları internete bağlayan cihazların ortak ismidir. Wi-Fi dağıtıcı genellikle kablolu ve kablosuz bağlantıları dağıtmak için kullanılır. Wi-Fi dağıtıcı ‘lar kablolu interneti kablosuz Wi-Fi internete çevirme özelliğinin yanısıra sinyal tekrarlayıcı “Repeater” olarak ta kullanılabilir. Wifi dağıtıcı‘lar da Repeater modu genellikle iç mekânlarda uç noktalara internet erişimi sağlamak amacıyla ya da kablo kirliliği yaşamak istemeyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Wifi Aktarıcı Nedir?

Şu an dünyanın birçok noktasında kullanılan Ubiquiti markası, noktadan noktaya (point to point) aktarımdan noktadan çok noktaya (point to multi-point) aktarıma, noktalar arasındaki ağ donanımlarının haberleştirilmesinden IP telefonların kablosuz haberleştirilmesine, güvenlik kameralarının kablosuz olarak toplanmasından bu verilerin uzak mesafelere aktarılmasına kadar bir çok konuda kendisini kanıtlamış bir markadır.

Wifi Dağıtıcı Markaları.

Firewall Çözümlerini incelemek için Tıklayınız.

Kesintisiz İnternet Erişimi!

 Evinizde yada iş yerinizde kablosuz access point yada modeminiz muhtemelen vardır. Modeme yakın bir yerde güçlü olan internet bazen zayıflayabiliyor. İnternet bağlantısı zayıfladığında Wi-Fi erişimini WiFi sembolündeki çubuklardan görebiliyoruz. İşte Wi-Fi dağıtıcılar bu sorunu ortadan kaldırıyor.
 Access Point Ubnt Unifi AC Long Range bu alanda en başarılı dağıtıcı diyebiliriz. Aygıt çekim alanındaki kablosuz ağlara kusursuz bir şekilde bağlantı sağlıyor. Güçlü çip seti ile 1317 mbps bağlantı hızına ulaşıyor. Aygıt Windows, Linux, MacOS gibi işletim sistemleriyle de uyumlu.
 Üzerinde bulunan ledli gösterge sayesinde bağlantınızı oldukça kolay takip edebiliyorsunuz. Her modem gibi bir şifresi olan dağıtıcıya sizden başka birisinin bağlanması imkânsız. Yeni nesil tasarımıyla evinizde yada iş yerinizde kötü bir görüntü sağlamaz, oldukça sade ve estetik bir yapısı var.

Aşağıdaki belirtilen sorunların çözümleri yukarıda kısaca anlatılmıştır.

WİFİ DAĞITICI ÖZELLİKLERİ

Wifi dağıtıcı‘lar iç mekân ve dış mekân olarak ortam şartlarına özel üretilmektedir. Dış ortam Wifi dağıtıcılar kötü hava koşullarında sinyal sürekliliği sağlamak amacıyla özel çalışma prensibiyle üretilmektedir iç ortam ürünlerine göre dayanıklılığı üst seviyededir.

Ürünlerin özellikleri değişmek ile birlikte olup bizim distribütörlüğünü yaptığımız Ubnt Unifi cihazlarından biraz bahsetmek isterim.

En çok satışını yaptığımız Unifi Ac Lr modeli 183 metre açık alanda çekim alanı sağlamaktadır. 2.4 ghz ve 5 ghz bant genişliği sunan cihaz kalite ve afterservice konusunda kendinden hiç ödün vermeyen bir marka. En yeni teknolojilere sahip olan Unifi Ac Lr, tüm otel, villa, yat ve kamu kuruluşlarının istediklerini karşılamakta.

Kurulum Örnekleri