Uzun Mezilli Wireless Sistemleri

Kablosuz ağ ürünleri konusunda dünyanın lider markalarını satışını ve desteğini yapan Safir Teknoloji A.Ş, dış mekanlara yönelik ağ çözümlerine de sahip. Dış mekanlar için özel olarak geliştirilen erişim noktaları, antenlerin yanı sıra WiFi kapsama alanını kilometrelerce mesafeye genişleten dağıtım istasyonları da Safir Teknoloji ürün gamında yer alıyor. Şirket son olarak Ubnt ve Cambium, Mimosa Markalarıyla kablosuz istasyonunlarını Türkiye’de satışa sundu.

1 Metreden 100 Km Uzun Mesafe Anten

5GHz 1000Mbps açık alan kablosuz dağıtım istasyonu olan UBNT, 50 kilometre ve üzerine kadar transfer mesafesine sahip.  Geniş açık alana yayılmış kurumlar ya da evler için uygun bir çözüm alan ürün, uzun mesafelere sinyal aktarımı için kullanılıyor. ‘Noktadan noktaya’ ya da ‘Noktadan çoklu noktaya’ WiFi dağıtımı yapabilen dağıtım istasyonu, merkezi yönetim platformu sayesinde kolayca yönetilebiliyor.

Üzerinde iki adet harici  anten bağlantı noktası bulunan , uzun mesafelerde kablosuz veri iletimi için (PTP ve PtMP veri iletimi için) UBNT çanak ya da sektör antenle birlikte uygun bir çözüm oluşturuyor.  Ubnt Airmax serisi dağıtım istasyonlarının kurulumları da son derece basit. Powerbeam AC özel tasarımı sayesinde hiçbir alet gerektirmeden kolayca antene monte edilebiliyor.

Güçlü performans, dayanıklı tasarım

Ürünlerimiz  güçlü donanım özelliklerine sahip bir uzun mesafe kablosuz dağıtım istasyonu ayrıca her tür hava koşuluna dayanacak şekilde tasarlanıp üretilmiş. Eksi 30-artı 70 sıcaklık dereceleri arasında çalışmaya uygun olan ürünlerimiz, nem, rüzgar gibi etkenlere karşı da dayanıklı. UBNT Airfiber serisi ürünlerde, TDMA teknolojisini kullanıyor. Bu sayede genellikle ağ cihazlarında yaşanan ölçek büyüdükçe verimin azalması sorunu yaşanmıyor; talep arttıkça verim düşmüyor.

Point To Point; Noktadan noktaya yüksek hızlarda kablosuz ağ hizmetleri. İstenilen noktalarda teknik analiz çalısmasının ardından sistem kurulumu yapılır. Yüksek güvenlik, stabilite ve hız Point To Point’in değişmeyen maddesidir. Noktadan Noktaya Sistemini ağınıza ekleyebilir ve uzaktaki ağınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Noktadan Noktaya kısaca PTP internetinizi izlemenizi ve yönetmenizi sağlayan esnek hızlarda yapılandırılabilen SAfir Teknoloji hizmetlerinden bir tanesidir.

radio_link_kablosuz_internet_servis_saglayıcı

10 km uzun menzilli wireless kullanımı

Öncelikli olarak Ubnt Türkiye 10 km uzun menzilli wireless kullanımı için eğer ki evinizde internet yoksa veya ofisinizdeki internet hızınız daha yüksek ise noktadan noktaya ( point to point ) ürün kurulumu yapmanız gereklidir. 10 km uzun menzilli wireless kurulumunda kablosuz olarak internet aktarımı yapılabilmektedir.

Firewall Çözümlerini incelemek için Tıklayınız.

 • IsoStation ™ AC
  Ubiquiti IsoStation  AC ( 3 Km Kablosuz Aktarıcı)

  Korumalı airMAX ® CPE
  LiteBeam ® AC
  Ubiquiti LiteBeam ® AC ( 5 Km Kablosuz Aktarıcı)

  2×2 MIMO airMAX ® ac CPE
  NanoBeam ® AC
  Ubiquiti NanoBeam ® AC ( 10 Km Kablosuz Aktarıcı)

  Yüksek Performanslı airMAX ® ac Bridge
  NanoStation ® AC
  Ubiquiti NanoStation ® AC ( 15 Km Kablosuz Aktarıcı)

  5 GHz airMAX ® ac CPE
  PowerBeam ® AC
  Ubiquiti PowerBeam ® AC ( 25 Km Kablosuz Aktarıcı)

  Yüksek Performanslı airMAX ® ac Bridge
 • UBNT AİRFİBER POİNT TO POİNT FİBER ÜRÜNLER


airFiber®24
Ubiquiti airFiber®24

24 GHz Noktadan Noktaya Gigabit Radyo
airFiber®24 HD
Ubiquiti airFiber®24 HD

24 GHz Tam Dubleks Noktadan Noktaya 2 Gbps Radyo
airFiber®5
Ubiquiti airFiber®5

5 GHz Tam Dubleks Noktadan Noktaya Gigabit Radyo
airFiber®X
Ubiquiti airFiber®X

Taşıyıcı Backhaul Radyo
airFiber® 11FX
Ubiquiti airFiber® 11FX

Lisanslı Backhaul Radyo
airFiber®5XHD
Ubiquiti airFiber®5XHD

WISP Backhaul Performansı için Yeni Standart

NOKTADAN NOKTAYA DATA AKTARIMI

Kablosuz ürünlerimizin tamamı mühendisler tarafından tasarlanıp, üretilmektedir. Dünya genelinde kendi ürün gamında en yüksek satış hacmine sahiptir ve. Türkiye pazarında Ubnt markası İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler de belediyeler ve özel sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır Yüksek AR-GE yatırımları ile sürekli ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir. 100km.’ye kadar farklı mesafe erişim ihtiyaçlarına göre kullanılabilecek ürün çeşitliliği, tasarım ve teknolojiyi entegre etmesi, rakip teknolojilerden ileride ve yenilikçi olması, fiyat-performans karşılaştırmasında rakip teknolojilerden avantajlı olması ürünlerin başlıca özellikleridir.

Ubiquiti Networks ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile Noktadan- Noktaya, Noktadan – Çok Noktaya erişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ubiquiti Networks ürünlerini; Otel, HotSpot, Outdoor Bridge, Kampüs, Indoor Access Point ve Outdoor Access Point Çözümlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Ubnt Networks

Airmax ürünleri genellikle noktadan noktaya data aktarımı veya kamera görüntüsü aktarımı için kullanılıyor, ubiquiti türkiye distribütörü karşılıklı çalışan bu ürünler internetin aktarılamadığı kırsal alanlara kurulduğunda 100 km’ye kadar data görüntü aktarımı yapmaktadır. ubiquiyi,ubiqiti,ubiquity

Ubnt Unifi” – birden fazla parçayı bir arada birleştirmek anlamına gelir; “WiFi” ile eşleştirilen “Ubiquiti UniFi“, tek bir kontrol düzlemi içinde birden çok WiFi AP’yi  yöneten bir sistem için mükemmel bir isim oluşturur. Daha da iyisi, bu kelime dilleri güzelce aşıyor – ana dili İngilizce olmayan konuşmacılar, müşteri tabanımızın büyük bir bölümünü oluşturduğu için bu önemlidir.

2.      Endüstriyel tasarım

Apple’da çalıştığım Airport Extreme projesinden esinlenilerek duvar ve tavan montajı için optimize edildi. Kesintisiz monte edilmiş sunumlar için alt profil boyutları ve doğru enerjiye göre optimize edilmiş anten düzenleri açılı ubnt. Ürüne, aygıtın durumuna göre renk değiştiren “kişilik” sağlamak için parlak bir dairesel LED halkası kullanıldı. (O zamanlar oldukça orijinal olan tasarım öğesi)

3.      Müşteri Hizmetleri

Ubiquiti’nin Ar-Ge’yle birlikte UniFi platformunu evangelleştiren, geliştiren ve destekleyen güçlü bir sistem entegratörleri topluluğuna ev sahipliği yaptığı yaygın bir bilinmektedir. Ancak UniFi ayrıca, çok hızlı yanıt veren e-posta desteği ve denetleyiciye yerleşik gerçek zamanlı 7/24 çevrimiçi sohbet hizmeti sunmaktadır.

4.      WiFi Ürün Genişliği

Ubiquiti UniFi, açık hava wifi, misafirperverlik, eğitim ve işletmeler dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları kapsayan kapsamlı bir Erişim Noktası ailesi sunar; her biri, uygulama kullanımı için özel olarak tasarlanmış benzersiz form faktörlerine sahiptir.

5.      Özellik Genişletme

Ubiquiti UniFi ekibi, gelişmiş kurulumlar için fikirlere sahip Integrated Radius sunucusu, ayrıntılı analitik ile tamamen özelleştirilebilir etkin noktalar ve ağ kullanımını karakterize etmek için güçlü derin paket inceleme raporlaması gibi yeni özelliklerle platformunu genişletmeye devam ediyor.

6.      Teknoloji Genişleme

Ubiquiti UniFi bir WiFi sistemi olarak bilinirken, hızla komşu teknolojilere doğru genişlemektedir. UniFi anahtarlama portföyü hızla pazar payı kazanıyor ve bu yıl tümü UniFi denetleyicisi içinde yönetilen daha üst düzey ağ geçitleri, uygulama sunucuları ve diğer teknolojileri piyasaya sunmaya odaklandık.

Uzun Mesafe  Kablosuz Aktarıcı Antenler.


airPrism® Sector Antenna
Ubiquiti airPrism ® Sektör Anteni

5 GHz, 3×30 ° HD Sektör Anteni
airMAX® AC Sector Antenna
Ubiquiti airMAX ® AC Sektörü Anteni

airMAX ® ac 2×2 BaseStation Sektörü Anteni
RocketDish™ AC Antenna
RocketDish  AC Anteni

airMAX ® ac 2×2 PtP Köprü Çanak Anten
RocketDish™ Antenna
RocketDish  Anteni

airMAX ® 2×2 PtP Köprü Çanak Anten
RocketDish™ LW
RocketDish  LW

airMAX ® 2×2 PtP Köprü Çanak Anten
airMAX® Sector Antenna
airMAX ® Sektör Anteni

airMAX ® 2×2 BaseStation Sektörü Anteni
airMAX® Omni Antenna
airMAX ® Omni Anteni

airMAX ® 2×2 Omni Anteni
airMAX® Yagi Antenna
airMAX ® Yagi Anteni

airMAX ® 2×2 Yüksek Kazançlı Yagi Anteni
IsoBeam™
IsoBeam 

620 mm Bulaşık Reflektörü için İzolatör Radom
Horn 5
Horn 5

5 GHz Beamwidth Horn Anteni