Güvenlik Kamera Sistemleri

Safir Teknoloji, Günümüzde hızla artan güvenlik ihtiyacına istinaden, Oteller, Kampüsler, Siteler, Villalar, Evler, Fabrikalar, Şantiyeler, Parklar, Plajlar, Sahiller, Alışveriş Merkezleri, Dinlenme Tesisleri, Otoparklar, Yazlık Siteler, Okullar daha birçok tesise Safir Teknoloji. Kamera Sistemleri olarak sizlere;  daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; tüm  ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile CCTV  Güvenlik Kamera sektöründe lider firma olarak varlığını sürdürmektedir.

Safir Teknoloji bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla ( Ubnt Networks, Networks, Dahua Karel, Samsung,  Bosh, Hikvison ) yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Safir Teknoloji ürün kalitesi, satış ve teknik servis hizmetlerindeki tecrübesi ve eğitimli bayi kanalı ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

Safir Teknoloji ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik kamera sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmaktadır. Projelendirme ve ücretsiz keşif için uzman kadromuza 0212 982 12 90 nolu telefondan yada info@safirteknoloji.com ulaşabilirsiniz.

  • Günümüzde güvenlik kamera sistemleri hemen hemen her alanda kullanılan bir sistemidir.
  • Güvenlik kamera sistemlerinin elektronik güvenlik sistemlerindeki önemi çok büyüktür.
  • Bu yüzden güvenlik kamera sistemleri günümüzde ciddi talep görmekte ve kullanılmaktadır.
  • Sokağa çıktığımızda çevremizdeki ev, iş yeri, kamu kurumu gibi pek çok alanda güvenlik kamera sistemlerini görmekteyiz.
  • Çevremizde bu kadar çok kullanılan güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi vermek amacı yazımızı yazmayı hedefledik.
  • Günümüz elektronik güvenlik sistemleri piyasasında çok farklı kamera ve kayıt çözümleri bulunmaktadır.

Yüksek çözünürlük ve kayıttaki genişleyebilir üstün teknolojik özellikler dolayısı ile ip güvenlik kamera sistemi çözümleri analog sistemlere her geçen gün ciddi darbeler vurmaktadır.  Tahmin ediyoruz ki önümüzdeki birkaç yıl içinde nerede ise bütün güvenlik kamera sistemleri ip çözümlere dönecektir.

Tabiki bu durum güvenlik açısından bakıldığında güvenliğimiz bir kat daha artacaktır. Çünki özellikle ip kamera sistemlerinin sağladığı yüksek çözünürlük daha fazla resim detayı sağlayacaktır. Daha fazla detay ise olayların aydınlatılmasını kolaylaştıracaktır. Günümüz ip kamera sistemleri ile HD ve FullHD çözünürlükler bir hayalden öte gerçek haline gelmiştir.

Profesyonel Kamera Sistemleri

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan kamera sistemleri ile, bina-daire giriş ve çıkışları kontrol altına alınmaktadır. Kamera sistemleri ile izlenen bölgeler ayrıca kayıt sistemi ile kayda alınmaktadır. Böylece olası durumlar karşısında kayıt edilmiş bir görüntü bire bir delil niteliği taşımaktadır. Ayrıca CCTV Kamera Sistemi ile otopark, bina çevresi, asansörler, bahçe ve çocuk parklarının da izlenip kayıt edilmesi sayesinde ev güvenliğinin yanı sıra bina ve bina çevre sininde güvenliği en etkin şekilde sağlanmış olmaktadır.

Resimler firmamız tarafından yapılan projelerin fotoğraflarıdır!