• Mikrotik Networks


1.Mikrotik Ağ ürünleri

Mikrotik CCR1016-12G Cloud Core

Mikrotik CCR1016-12G  Cloud Core


CCR1016, 16 çekirdekli işlemci ile endüstriyel bir sınıf süper hızlı yönlendiricidir.
Mikrotik RB951Ui-2HnD Router

VPN server, VPN Client özelliklerinin yanında IP bazlı yönlendirme özellikli.

Mikrotik CCR1036-12G-4S CloudCore Router


36 çekirdekli işlemcisi sayesinde Hotspot yada Operatörlerin 10000 ‘den fazla kullanıcıya rahatlıkla cevap verebilecek kapasitede bir ürün.

Mikrotik CCR1036-12G-4S-EM CloudCore Router


ISP platformunda güçlü bir firewall +router olarak da kullanılan bu ürün bircok Hosting yada Sunucu Hizmeti veren ISP ‘ler için ‘de başarılı bir üründür.
MikroTik Routerboard RB450G

MikroTik Routerboard RB450G


5 Adet Gigabit ethernet portu destekli muhemmel özellikleri barındıran bir çözümdür.

Mikrotik Cloud Router Switch L3 / 24 Port Gigabit


24 Gigabit Portu , 1 MikroUSB Girişi ( 3G/4G modem yada Dosya yedekleme ) , 1 Adet SFP Fiber girişi
Mikrotik RB1100AHx2

Mikrotik RB1100AHx2


Rack Mount özelliği olan ve çift çekirdek desteği olan yeni nesil RB1100AHx2 ürünü diğer segment ürünlerinin altında 500 kullanıcıya kadar alanlarda çözüm üretebileceğiniz üründür.
router nedir ?

MikroTik Routerboard RB750


Güzel plastik bir kasada küçük beş portlu bir ethernet yönlendiricidir.

Mikrotik RB2011UiAS-RM Fiber Destekli Router


5 adet 1 Gbit Port 5 Adet 100 Mbit portlu , VPN ,MPLS , Dinamik Routing , Fileover , LoadBalance , Bonding özelliklei üstün performanslı bir üründür.

Mikrotik RB3011UiAS-RM


Hotspot , Firewall , Loglama , 5651 ve birçok çalışma için RouterOS ‘un mükemmel çalışma özellikleri ile hizmetinize hazır.

Mikrotik RouterBOARD 2011UiAS-2HnD


10 Ethernet Portu 1 Port POE Çıkışı Max 500mA , 1 Adet SFP Portu , 128MB Ram Atheros 600MHz 74K MIPS

Mikrotik CCR1072-1G-8S+ CloudCore


72Core CPU, 100 Milyonpps lık bir işlem hacmine sahip üstün performansı ile güçlendirilmiş

MikroTik Routerboard RB450G

MikroTik Routerboard RB850Gx2


Dual Core P1023 500MHz CPU, 512MB RAM  Dual Core P1023 500 Mhz İşlemcisi – 512 MB ram ve Isı sensörü ve Voltaj Monitörü

Mikrotik BaseBox 6


Antenler için SMA konnektörleri ve neme karşı koruma için bir kablo başlığı mevcuttur.

Mikrotik RB4011iGS+RM


İnanılmaz derecede güçlü dört çekirdekli Cortex A15 çipini kullanıyor.

Mikrotik RB3011UiAS-2HnD-IN


Gbit ve Multicore ARM işlemcisine sahip ,3G/4G modem için USB 3.0 girişi ,  2 adet Swich İşlemcisi SFP  Slotu ile 1Gbit  Fiber bağlantıya hazır

Mikrotik RB951-2n


 Ev kablosuz AP’sidir. Bu yerleşik bir anten ile beş Ethernet portu ve 802.11b / g / n kablosuz AP vardır.

Mikrotik RouterBOARD 2011UiAS-IN


Beş Gigabit LAN portu ve beş Fast Ethernet LAN portu RJ45 seri portu, microUSB portu ve daha fazla RAM içeriyor.

Mikrotik RB260GSP


Küçük ebatlı profesyonel switch, 2-5 portları Gigabit ethernet 24V Poe out özellikli

Mikrotik RB260GS 5 Port Gigabit Switch


5 Port Gigabit Switch  / 1 Port SFP ,  Fiber to ethernet yada ethernet to fiber olarak kullanabileceğiniz 5 port switch
Mikrotik RB2011iL-IN

 5 Gbit Port , 5 Adet 100Mbit Portu bir arada bulunan POE in ve POE Out destekli modelidir.

Mikrotik Router Board DISC Lite 5 RBDisc-5nD


5 GHz yüksek kazançlı yeni DISC Lite 5 popüler LHG donanım ve profesyonel CPE
access point ve router

Mikrotik RB750UP


Plastik kasada küçük beş portlu bir ethernet yönlendiricidir.

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD HAP Ac Lite


2.4GHz ve 5GHz frekanslarında WiFi kapsama alanı

Mikrotik RB1100AHx2-LM

Mikrotik RB1100AHx2-LM


Gigabit Ethernet yönlendiricidir.
Mikrotik RB1100Dx4 Dude Edition

Mikrotik RB1100Dx4 Dude Edition


 Çekirdekli AnnaPurna Alphine AL21400 Serisi Chipset ile 1.4 Ghz Maksimum Throughput

Mikrotik SXT SQ Lite5 -RBSXTsq5nD -L3


12 kilometreye kadar noktadan noktaya bağlantılar için CPE ünitesi

Mikrotik SXT SQ 5 High Power – RBSXTsq5HPnD L4


Entegre antenli kompakt ve hafif bir dış mekan kablosuz cihazdır.

MikroTik CRS326-24G-2S+RM


24 port Gigabit Ethernet anahtarı, kablo hızı bağlantısı.

Mikrotik Router Board RB1100AHx4


Yüksek performanslı Cortex A15 işlemci gücü

Mikrotik SXT SQ 5 AC / Gigabit


entegre antenli kompakt ve hafif bir dış mekan kablosuz cihazdır.

Mikrotik FiberBox CRS105-5S-FB

5 SFP bağlantı noktasına sahip açık bir yönlendiricidir.
Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM Switch

Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM Switch


28 bağımsız bir port anahtarıdır. 10G modülleri için dört SFP + bağlantı noktası

Mikrotik Rbsxt Sq Lite2


Kompakt, hava koşullarına dayanıklı ve montajı kolaydır.

Mikrotik RB760iGS HEX S


5 portlu bir Gigabit Ethernet yönlendiricidir.

Mikrotik MANT LTE


Çok yönlü bir antendir.LTE frekansları için özel olarak tasarlanmıştır.

Mikrotik RBwsAP AC LİTE


 Standart duvar prizlerine uyan göze çarpmayan bir kasaya sahiptir.

Mikrotik SXTsqLite60ad 60 Ghz


60 GHz serisinde yeni bir modeldir. CPE cihazıdır.

Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN


Güçlü dört çekirdekli Cortex A15 çipi

2.Mikrotik Antenler

Mikrotik DynaDish 5 Ghz AC PTP


 noktadan noktaya bağlantı kurmak için tamamen entegre bir üründür.

Mikrotik MANT30PA Dish Anten


Basebox , Netmetal  Serisi ürünlerle rahatlıkla entegre olabilmekte

Mikrotik MANTBox RB921GS-5HPacD-15S


Yerleşik bir kablosuz yönlendiricisidir.

Mikrotik MANTBox RB921GS-5HPacD-19S


720MHz CPU kullanıyor ve 31dBm çıkış gücüne sahip

Mikrotik RouterBoard-MANT 15s


15 dBi Kazanç ,120 derecelik açısı ile 0-9 km arasındaki ihtiyaçlara cevap verir.

Mikrotik RBLHG-5nD 24.5dBi


 24.5 Dbi ‘lık antene sahip bir cihazdır.

Mikrotik RouterBoard-MANT 19s


Dayanlıklı ve ayarlanabilir QuickMount Bağlantı aparatı ile açısal ayarlar

Mikrotik DynaDish 6 Ghz AC PTP


noktadan noktaya bağlantı kurmak için tamamen entegre bir üründür.

Mikrotik RouterBoard Sleeve30 Kit Radome


Parabolik anten için gürültüyü azaltarak noktadan noktaya bağlantı performansını arttırır ve radyasyonu kaldırır.

Mikrotik MANT30 5 Ghz 30Dbi Dish Anten


Profesyonel sınıf 5 Ghz 30Dbi Dish ( Yönlü Çanak ) anten

Mikrotik WAP LTE Kit Modem


2G, 3G ve 4G (LTE) bağlantıyı destekleyen yerleşik bir hücresel modem

Mikrotik RBLHG-2nD-XL


18 dBi ‘lık anten 2.4 Ghz PTP / PTMP kablosuz erişim cihazıdır.

Mikrotik WAP LTE Lite RBwAPR-2nD


2G, 3G ve 4G (LTE) bağlantıyı destekleyen yerleşik bir hücresel modem

Mikrotik ANT-5531N – Dual Polarity Parabolic Dish Anten


 Profesyonel sınıf 5 Ghz 31Dbi Dish ( Yönlü Çanak ) anten

Mikrotik RBLHGG-5acD


7 derece sinyal açısı , 1 Gigabit ethernet erişimi , 716Mhz 4 core işlemcisi

Mikrotik Dual Polarity Parabolic Dish Anten ANT-5527N


4.8-6.1 Ghz Projelerinizde kullanabileceğiniz rahatlıkla entegre olabilir.

Mikrotik LHG-2nD


Uzun menzil mesafelerde CPE olarak kullanılabilir.

Mikrotik MantBox 2 12S


 2.4 GHz uzun menzilli 12dbi 120 derece entegre baz istasyonu.

3.Mikrotik Sxt Serisi Access Point

Mikrotik RBSXT-5nDr2 SXT Lite 5


Düşük maaliyetli, yüksek hızlı 5 Ghz dış ortam kablosuz cihazıdır.

Mikrotik RBSXT-2nDr2 Lite 2


Mikrotiğin yüksek kapasiteli ekonomik ürünü

Mikrotik SEXTANT G-5HnD


25dBm çıkış gücü ile uzak mesafelerdede üstün performans

Mikrotik SXTG-2HnD 2.4 Ghz AP


düşük maliyetli yüksek hızlı 2 Ghz outdoor sektör AP ‘dir.

Mikrotik SXTG-5HPACD SXT AC Gigabit AP


256-QAM modülasyonu ve 80MHz kanalları üzerinden 866Mbit’e kadar.

Mikrotik SXTG-5HPacD-SA SXT AC Gigabit AP


256-QAM modülasyonu ve 80MHz kanalları üzerinden 866Mbit’e kadar.

Mikrotik SXT Lite 5 Ac RBSXT5HacD2n


SXT ailesi içinde hazırlanmış olan ekonomik maaliyetli ürün.

Mikrotik LDF 5 RBLDF-5nD


Uydu çanak anten ile çalışan bir kablosuz sistemdir.

Mikrotik SXT LTE CAT 3-RBSXTLTE3-7


Mikrotik SXT serisinin özel bir modelidir. LTE CAT3 serisi bir cihazdır.

Mikrotik LDF 2


Uzun menzilde kablosuz bağlantılarınızı dağıtır.

Mikrotik AC Dish Kablosuz Link Aktarımı Noktadan Noktaya 8 Km


noktadan noktaya link aktarımı için kullanılır.

Mikrotik LDF 5 Için 440mm Çanak Anten


LDF 5 uydu çanak anten ile çalışan bir kablosuz sistemdir.

Mikrotik RBLDFG-5acD


Ofset tutturma yeri 40 mm çapında evrensel boyuttadır.

4.Mikrotik Sfp Fiber Optik Modülleri

Mikrotik S-85DLC05D SFP Fiber Multi Mod Modül


1.25G SFP Transfer Modülü , 850 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Multi Mod (DDM) Fiber Bağlantı

Mikrotik S-31DLC20D SFP Fiber Modül Single Mod

1310 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Single Mod (DDM) Fiber Bağlantı

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000M SFP Bakır Dönüştürücü Modülü


SFP 10/100/1000M Modülüne RJ45 bağlanabilir.

Mikrotik S+31DLC10D SFP Modül Mikrotik 10G SM 10km


10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış

Mikrotik S+85DLC03D 10GBIT MM SFP Modül


850nm , 300 Metre Multi Mod fiber bağlantı modülüdür.

Mikrotik S-3553LC20D SFP Modül Single Mode LC Connector


1.25G’lik Tek Modlu bir optik SFP modülüdür

Mikrotik RJ45 SFP Bakır Dönüştürücü Modülü 10 Gbps


SFP + bağlantı noktalarında kullanılabilir.

Mikrotik S-55DLC80D 80KM SFP Fiber Modül Single Mod


80 KM Single Mod (DDM) Fiber Bağlantı

5.Mikrotik Cloud Core Router

Mikrotik CCR1016-12G Cloud Core Profesyonel Router Hotspot Firewall


Hotspot yada Operatörlerin 5000 ‘den fazla kullanıcıya cevap verir.

Mikrotik CloudCore CCR1009-8G-1S RouterBoard , Cloud Core Router


Mikrotik’i Bandwidth Manager

Mikrotik CloudCore CCR1009-8G-1S-1S+ 10 Gbit Port


Static router kurallarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Mikrotik Router Board CCR1009-7G-1C-PC


Basit ara yüzü ile static router kurallarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Mikrotik CloudCore CCR1009-8G-1S-1S+PC


Ağınızı ayrıntılı analiz edebilir gelen giden bağlantıları görüp, yönlendirip, bloklayabilirsiniz.

6.Mikrotik Netmetal, Basebox Ap

Mikrotik Metal2-SHPn 1600mW


Alüminyum kasa sayesınde ortamdaki gürültüden az etkilenmektedir.

Mikrotik Metal-5SHPn 1.3 WATT


Tamamen suya dayanıklı RouterBOARD Metal. Wireless aygıtı.

Mikrotik NetMetal 5 RB922UAGS-5HPacD-NM 2×2 802.11ac


5 Ghz 802.11 AC özelliklerinde harici antene bağlanan Router OS 4 Lisansına sahip

Mikrotik NetBox 5 Mikrotik 5Ghz AC PTP / PTMP Access Point


Mikrotik Netbox  Dual Kanal  RP-SMA konnektörlü antenler için dizayn edilmiş bir üründür.

Mikrotik RBGroove-52HPn Level3


noktadan noktaya yada  alıcı nokta olarak tasarlanmış 10/100 ethernet’i bulunan ve POE destekli.

Mikrotik OmniTik U-5HnD-min (1)

Mikrotik OmniTik U-5HnD


 SXT veya diğer 802.11 standart cihazları için mükemmel bir eşlik olan çift kutuplu omni anten

Mikrotik NetMetal 5 RB922UAGS-5HPacT-NM 3×3 802.11ac


5 Ghz 802.11 AC özelliklerinde 3x RP-SMA Konnektör ile harici antene bağlanır.

Mikrotik NetMetal 5 RB921UAGS-5SHPacT-NM 3×3 802.11ac


5 Ghz 802.11 AC özelliklerinde , 1 Adet Gigabit , 1 Adet SFP ( Fiber Modül Girişi ) harici antene bağlanan Router OS 4 Lisansına sahip
Mikrotik QRT-2 300MbRBQRTG-2SHPnD-min

Mikrotik QRT-2 300Mbit AP/CPE/PTP RBQRTG-2SHPnD


18dBi 2×2 Mimo Yüksek Hassasiyetli ve Yüksek çıkış güçlü access point ile donatılmıştır.
Mikrotik Routerboard OmniTIK 5 PoE Ac RBOmniTikPG-5HacD-min

Mikrotik Routerboard OmniTIK 5 PoE Ac RBOmniTikPG-5HacD


5 adet gbit ethernet portuna ve 802.11ac desteğine sahiptir.

Mikrotik GrooveA 52 Ac Level4 AC Serisi AP -8dBi


2.4 veya 5 Ghz ( Dualband ) yayın yapabilen . 802.11 AC Protokolünü destekler.
Mikrotik QRT-2 300MbRBQRTG-2SHPnD-min

Mikrotik QRT-5 AC 822 Mbit AP / CPE / PTP RB911G-5HPacD-QRT


 24 dBi Yüksek hassasiyetli panel anteni ve mukemmel interfarence koruması

Mikrotik Metal52ac Dual Band AP


 2.4 ghz başarısına 5 Ghz ve 802.11ac desteği ni ‘de ekleyip Gigabit ethernet ihtiyacınıda göz önünde bulundurarak dual bandlı ürünü